Eikö jäätelöpallo näytä kulhossa hieman yksinäiseltä? Aseta kääritty vohveli sen viereen ja sinulla on todella ylellinen jälkiruoka nautittavaksi television edessä!
Mulino Wafer Rolls Vanilla Cream on herkullinen luomus, jossa on ihana suklaan maku. Toimitetaan 150 gramman pakkauksessa
Ainesosat: Sokeri, VEHNÄJAUHO, kasvirasva (palmurasva), kuiva RASVATON MAITO, jauhemainen HERA (MAIDOSTA), laktoosi, glukoosi, emulgointiaine: SOIJALESITIINIT, maut, suola, jauhettu vanilja pala 0,002%. Tuote voi sisältää ARCHIDA-PÄHKINÖITÄ, muita PÄHKINÖITÄ ja KANANMUNAA. Tuotteen sisällössä voi tapahtua muutoksia Tarkista siksi aina tuotetiedot alkuperäisestä pakkauksesta. Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä asiakaspalveluumme. Parasta ennen: Tuote säilyy vähintään 4 viikkoa ostamisesta, jos toisin ei ole ilmoitettu.
Ingredienser: Socker, VETEMJÖL, vegetabiliskt (palmfett), torr SKUMMJÖLK, pulverformig VASSLE (från MJÖLK), LAKTOS, glukos, emulgeringsmedel: SOJALECITINER, smaker, salt, mald vaniljbult 0,002%. Produkten kan innehålla ARCHIDA-NÖTTER, andra NÖTTER och ÄGG. Förändringar i produkternas innehåll kan ske. Kontrollera därför alltid produktinformationen på originalförpackningen. Vid frågor kontakta vår kundtjänst. Bäst före: Produkten har minst 4 veckors hållbarhet vid köp om inget annat anges.
Kysymyksiä & vastauksia
0
Tägit